نامه یک دختر به همسر آینده اش

نامه یک دختر به همسرآینده اش

 

 

اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات کامل داشتهباشی، فقط به این خاطر است که وقتی هر سال به مسافرت دور  ایران می رویم توی ماشینخودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!

اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است که خود رادر خانه ای به تو بسپارم که تا آخر عمر در و دیوارآن،  خاطره اش را برایم حفظ کنندو هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد!

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است کهفرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظرشب عروسیمان بوده ای!

اگر دوست دارم ویلای اختصاصی کنار دریا داشته باشی،فقط به خاطر این است که از عشق بازی کنار دریا خوشم  می آید... جلوی چشم همه هم کهنمی‌شود!

اگر می گویم هرسال برویم یک کشور را ببینیم، فقط بهخاطر این است که سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم که آیا واقعا "به هرکجاکه روی آسمان همین رنگ است"؟! اگر تو به من کمک نکنی تا جواب سوالاتم را پیدا کنم،پس چه کسی کمکم کند؟!

اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است که بهتو ثابت کنم چقدر برایم عزیزی!
و بالاخره...


اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطراین است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست  داری و عشقمان فارغاز رنگ و ریای مادیات است

/ 4 نظر / 11 بازدید
سحر

سلام روز بخیر گلم وب قشنگی داری[نیشخند]وقت کردین به کلبه محقر ما هم یه سری بزنین خوشحال میشیم روز خوش[گل]

سهیل

دوستان عزیز سلام از اینکه از وبلاگم بازدید کردید ممنونم وبلاگتون متنوع و خوبه امیدوارم موفق باشید در ضمن یک نصیحت به اون دوست مجرد به پیشنهادات توجه نکن و قدر آزادیت رو بدون [چشمک]

نسرین

سلام مرسی از لطفتون عالی بود[نیشخند] به ما خانوما که ... یه جورایی میچسبه [چشمک] شوخی بود [گل] موفق باشید یا علی [گل]

به ماها چه؟؟

سلام خیلی سوژه ی توپیه شاید با اجازتون یه جورایی ار مطلبتون برداشت آزاد کنم موفق باشین