شخصیت شناسی با استفاده از رنگ چشمشناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم گزینه جدیدی است که در روابط انسانی بی تاثیر نبوده و چنانچه درست به کار رود مشکلات زیادی را حل خواهد کرد . مطلب زیر که توسط یکی از انجمن های اینترنتی عربی منتشر شده است به بررسی انواع رنگ چشم و شخصیت دارندگان آن می پردازد.


رنگ
چشم سبز

رنگ چشم سبز نشان دهنده آن است که صاحبان آن شخصیتی قوی و اراده ای بالا دارند. در تصمیم گیری ها، خیلی محکم عمل کرده و تا حدی خود رای و مغرور هستند.این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران سعی می
کنند تا آخرین توان خود را مصرف کنند.


رنگ چشم آبی

دارندگان چشم های آبی دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس و شفاف دارند. این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگران تحمیل می کنند و به همین نسبت جرات و شجاعت وی‍ژه ای هم به خرج می زنند. قابل توجه است که بیشتر چشم آبی ها طبیعت و احساساتی هنری و ملموس دارند.


رنگ چشم مشکی

صاحبان چشمان مشکی انسان هایی رویایی
هستند که در فضای شاعرانه ای زندگی می کنند و همچنین بسیار دست و دل باز هستند. بسیار سعی می کنند با هر چه دارند به دیگران کمک کنند .این افراد همچنین دارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف هستند.


رنگ چشم قهوه ای

چشم قهوه ای سنبل مهربانی و محبت است و هر چه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه ای ها بسیار خون سردند و هر چه
را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مندند.


رنگ چشم خاکستری

صاحبان چشم های خاکستری دو دسته هستند ، یا از شخصیتی آرام و با اعتماد به نفس برخوردارند و یا شخصیتی عصبی و انقلابی دارند و همیشه به دنبال آرامش می گردند ولی در مجموع انسان هایی سرسخت و سنگین دل هستند.


رنگ چشم عسلی

با وجود اینکه چشم عسلی ها انسان هایی خوش قلب هستند ولی با دیگران صریح نیستند. این افراد همیشه به دنبال دوست می گردند. چشم عسلی ها معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده و دوست ندارند به دیگران تکیه کنند.

/ 5 نظر / 20 بازدید
برایت میمانم

سلام..جالبه..اره راست گفتين جالبناك.[لبخند] قالبمون يكيه.شكل هم هستن. به منم سر بزنيد.مرسي[گل][قلب] وبتون كامل باز نشد كه ببينمش.ولي دوباره ميام..و منتظر شما هم هستم.[لبخند]

احسان

[چشمک][گل]وبلاگت خیلی توپه....کلی حال داد....[پلک][دست][قلب][گل][گل]

عاشق بی کس

می خواهم آن چنان در جستجوی تلالو مروارید اقیانوس غرق شوم که تمام غواسان برایم ساعتی سکوت کنند و هیچ نجات غریقی توان نجاتم را نداشته باشد مگر لحظه ای که درخشش نگاهت را بیابم ... سلام این چشم چیکار که نمی کنه[افسوس]

مصطفی

سلام وبلاگ جالبی داری یه سر هم به عکسای جدید جعبه بزن موفق باشی...

آستیاژ

دلم گرفته اگه من نیام شما حتی یک کامنت خالی هم نمی زارید .[گریه]